Верифікований профіль
2
Місяці на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
6
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
1 місяць тому
Рієлтор в Одесі

Продаж будинків (5)

  • 93 000 $
    845 $/м²

    Невського Олександра 3-ій пров.

    110 / 70 / 14 м²
    2 поверхи
    1 сот
    3 кімнати
    1 міс. тому
    Код об'єкта: 317885. АН "Атланта". Продам 1/2 будинку (виділена одиниця) на Таїрова. Площа — 110 м². Ділянка — 1,7 сотки, фасад. Будинок з мансардою, після капітального ремонту. Комунікації: газ, світло 220 В, центральний водопровід, міська каналізація. Опалення — двоконтурний котел. Вікна МТП. Є заїзд для авто, асфальтований під'їзд. Поруч школа, дитячий садок, магазини, банки, пошта, "Таврія В". Телефонуйте — організую показ.
    Рієлтор
  • 113 000 $
    883 $/м²

    2-я лінія 6ст. Люстдорфської дор

    128 / 42 / 46 м²
    2 поверхи
    1 сот
    4 кімнати
    1 міс. тому
    Код об'єкта: 294001. АН «Атланта». Вузівський. Новий будинок під чистове оздоблення. 128 м², 2 поверхи. 1 поверх: кухня-вітальня 45 м², кімната, санвузол, гардеробна 9 м². 2 поверх: 3 кімнати, санвузол. Зроблено: електрику, опалення, каналізацію, теплу підлогу. Встановлено газовий котел, є радіатори. Міські комунікації. Місце для авто, зона барбекю. Документи на будинок та землю. Поруч «Таврія-Вузівський», школи, магазини. Телефонуйте
    Рієлтор
  • 200 000 $
    833 $/м²

    Гранітна вул.

    240 / 120 / 16 м²
    3 поверхи
    2 сот
    2 кімнати
    2011 рік побудови
    1 міс. тому
    Код об'єкта: 26297. АН "Атланта". Розкішний 3-поверховий будинок у закритому охоронюваному комплексі на вул. Гранітна. Ділянка — 2,9 сотки. Будинок 2011 року, свіжий ремонт. Планування: 2 житлові поверхи + цоколь (кладова, більярдна, спортзона). На кожному поверсі — санвузол. Матеріали: газобетон. Оздоблення: ясен (двері, сходи, підвіконня), італійські шпалери, ламінат + плитка. Теплі підлоги на всіх поверхах. Залишається всі меблі та техніка. У дворі — кухня-бесідка. Телефонуйте.
    Рієлтор
  • 315 000 $
    2 121 $/м²

    Таїрова вул.

    149 / 57 / 39 м²
    2 поверхи
    3 сот
    3 кімнати
    1 міс. тому
    Код об'єкта: 384804. АН "Атланта". Новий будинок із басейном на Таїрова. 148,5 м², 2 поверхи, ділянка 3 сотки. 1 поверх: кухня-студія 39 м², санвузол, господарське приміщення, вихід на терасу. 2 поверх: 2 спальні по 20,8 м² з гардеробними та балконами, кімната 15,5 м². Якісний ремонт, дорогі меблі та техніка. Ділянка з ландшафтним дизайном, басейн, зона відпочинку. Паркування на 2 авто. Асфальтований під'їзд. Поруч супермаркет (7 хв), школа та садок (15 хв), парк 411-ї Батареї та море. Телефонуйте.
    Рієлтор
  • 210 000 $
    808 $/м²

    411-ї Батареї вул.

    260 / 91 / 15 м²
    1 поверх
    5 сот
    5 кімнат
    1 міс. тому
    Код объекта: 364649. АН "Атланта". Продаж будинку в ЖСК «Чорноморка» (закритий кооператив з охороною та власним виходом до моря) 📍 Ділянка: 5,5 соток • Держакт • Правильна форма • Зручний широкий заїзд 🏡 Будинок: 260 м² • Побудований з червоної цегли • Класичний стиль, якісне будівництво • Введений в експлуатацію, всі документи • Є прописка Планування: • 4 спальні • 2 санвузли • 2 тераси Оздоблення: • Дубова сходи • Дубовий паркет • Якісна столярка Комунікації та зручності: • Опалення (котел) • Накопичувальні баки • Підсобні приміщення 🌊 До моря — 2 хвилини пішки Прямий піщаний пляж, відкрите узбережжя Чорного моря Телефонуйте для деталей та перегляду.
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.